zaszalay.pl

Najlepsze darmowe gry symulacyjne online

Sierpień 28, 2017 Gra miejska 0
symulacyjne online

ElectroCity

electric city

Prosta, zwarta gra Flash stworzona przez firmę energetyczną Genesis Energy z Nowej Zelandii, która zapewnia młodym i starym graczom szansę na zarządzanie miastem i jego wpływem. Gracze muszą zwracać uwagę na poziomy zużycia energii, zrównoważonego rozwoju i czynników środowiskowych.

Gracze otrzymują 151 rundy, aby zmienić stawki podatkowe, budować rzeczy, niszczyć rzeczy i generalnie nadzorować planowanie miasta z punktu widzenia ochrony środowiska. Twoim zadaniem jest utrzymywanie szczęśliwych obywateli, utrzymywanie finansów i uzyskanie jak największej liczby punktów z 100 dostępnych punktów.

Jeśli szukasz inspiracji, jest mnóstwo ukończonych miast, a można nawet zapisać postępy i wrócić do tego w późniejszym momencie.

IBM CityOne

city one

Bardzo gruntowna gra zarządzająca miastem, która pozwala wybrać jeden z czterech aspektów życia w mieście – energii, wody, handlu detalicznego i bankowości. Ta gra wykorzystuje także system kolei, który zdobędzie cię po każdej turze.

Przed grą można spakować się dość masywnym formularzem rejestracyjnym (który prosi o wszelkiego rodzaju niepożądane dane), ale sama gra działa dobrze, zwłaszcza jeśli jesteś osobą nastawioną na biznes.

Twoje miasto zaczyna się skąpe i szare, z kolorem stopniowo wprowadzane podczas wdrażania bardzo potrzebnej zmiany. Czasami gra działa jak duże ogłoszenie dla IBM, ale pozostaje przyjemna i wygląda całkiem nieźle. Prawdopodobnie nie gra się świetnie na wolniejszych komputerach, zwłaszcza tych z awersją do ciężkich zasobów Flasha.

City Creator

city creator

Niekoniecznie gra symulacyjna lub zarządzania, program City Creator po prostu pozwala to zrobić – stworzyć obszerny krajobraz z zestawu prefabrykowanych budynków i funkcji.

W grze znajduje się urocza sztuka pikselowa i izometryczny punkt widzenia, który uzupełnia wyluzowany styl gry. Wystarczy przeciągnąć elementy z lewej strony ekranu do swojego miasta po prawej stronie i zobaczyć, co ci się wydarzyło. Do wyboru są 3 zestawy budynków, każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl. Jeśli zarejestrujesz się w serwisie, możesz zapisać swoje dzieła i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Jeśli chcesz tylko zbudować miasto, a następnie City Creator powinien przynajmniej przez chwilę bawić cię.

Zanpo Virtual Cities

zanpo

Miłośnicy sztuki Minecraft i pikseli z radością się bawią w tej grze budującej budynki Flash. Zamiast budowania wstępnie zdefiniowanych struktur i funkcji Zanpo Virtual Cities umożliwia budowanie dość szczegółowych bloków miejskich przy użyciu poszczególnych elementów budowlanych. Następnie użytkownicy głosują na najlepsze i dodają je do wirtualnego miasta. Gra podobna jest do online Lego, a nacisk kładzie się na budowanie, a nie zarządzanie. Musisz się zarejestrować, aby utworzyć lub po prostu wybrać miasto z listy rozwijanej i kliknąć Widok miasta i zobaczyć, co inni budowali. Ponieważ budynki są później wybrane na uzupełnienie miasta, wielu graczy tworzy różne budynki. Każde miasto potrzebuje apteki i szpitala, kilku dobrych dzielnic i niektórych terenów zabawnych, więc można coś zbudować na ten temat. Nawet kasyno! Coraz więcej graczy buduje zabawne budynki, niektóre nawet podobne do realnych, jak Empire State! Nawet najlepsze kasyna online mogą pojawić się w tej grze, jeśli fani stron hazardu chcą zbudować to. Nagle znajduje się całe miasto naszych najbardziej ulubionych stron online dzieki Zanpo Virtual Cities!