zaszalay.pl

Aktywności na plaży

Maj 16, 2017 Gra miejska 0

Plaże są idealnym miejscem do zabawy. Takie czynności są zazwyczaj korzystane przez jedną osobę lub grupy w różnym wieku.

Piasek plażowy to doskonałe miejsce na suche gry. Wśród najpopularniejszych gier partyjnych należą siatkówka plażowa, zamek, frisbee, węża, mówi Simon, latawiec, polowanie na skarby, wojenstwo, budowanie zamków w piasku, pogrzebanie się w piasku i luau. Jednakże, istnieje znacznie więcej niż tradycyjne działania na plaży. Są nieodkryte gry, które są idealne zarówno dla młodych, jak i dorosłych.

Piasek. Może to być rozgrywane liczbami graczy. Jako alternatywa dla planszy do rzutek, utwórz planszę do gry w piasku, rysując osiem skompresowanych kół i otaczając je jeszcze większym kręgiem. Użyj muszelek jako rzutków pozwalając każdemu uczestnikowi rzucać 3 rzutkami.

Kręgle kokosowe. Z kokosowym kręgielni, jako alternatywa dla szpilki, można napełniać butelki wypchane piaskiem, a zamiast tego używać kokosa.

Przeskakiwanie skały. Ta gra składa się z 2 do 4 graczy. Każdy uczestnik zbiera pięć kawałków płaskich, gładkich skał wokół plaży. Członkowie kolejno zmieniają się w rzucaniu każdego skała równolegle do wody. Gdy kamień jest rzucony równolegle, wielokrotnie pompuje wody, dlatego członek, który może zrobić kilka pomijania wody, wygra.

Bloking. Jest to ciekawy wypoczynek dziesięciu członków, które następnie dzielą się na 2 zespoły. Do rysowania sądu w piasku potrzebny jest kij. Sąd ma około dwudziestu czterech stóp długości i piętnaście stóp szerokości. Prostokątny dwór jest dzielony raz w kierunku wzdłużnym i dwukrotnie w kierunku szerokości. Jednym z zespołów byłby tagger, podczas gdy drugi był runnerem. Cztery znaczniki zabezpieczają każdą dwie zewnętrzne linie zewnętrzne, a także wewnętrzne dwie linie. Jeden tagger pełni rolę kapitana. Kapitan będzie mógł swobodnie poruszać się po wszystkich liniach w sądzie. Taggery nie powinny przechodzić przez linię. Celem biegaczy jest przejście przez każdą linię bez oznakowania. Jeśli są tagowane, handel grupami się odbywa.

Gra Stick. Ta gra wymaga dwóch do trzech graczy. W tej grze potrzebne są dwa kije. Jeden kij byłby o stopach długości, podczas gdy drugi był pół stóp. Zrób otwór w piasku i umieść krótszą gałązkę wewnątrz, z jednym końcem wystaje, a drugi koniec dotyka dna. Następnie członek uderza pod koniec mniejszej gałązki, która wysycha, a raz jej latanie w powietrzu, pałka zostanie ponownie uderzona przez tego samego gracza. Gdy challenger złapie kij, wtedy zajmie obrót, ale jeśli nie to odległość, gdzie krótsze krople gałązek zostaną obliczone. Mistrzem byłby gracz o dłuższej odległości.

Gra z klapką. Działalność ta mogła cieszyć się dorosłym i małym dzieckiem. Każda liczba członków mogłaby się cieszyć. Zasadą tej aktywności jest właśnie podobny baseball. Sąd nie będzie potrzebny. Kapcie mogłyby być wykorzystane jako marker podstawy. Jako alternatywa korzystania z piłki wykorzystywany jest pantofel, a ręka jest używana jako kij baseballowy. Pitcher rzuci pantofel w powietrze ręką i uderzył ją stopą do odtwarzacza, a następnie gracz uderzył pantofelem za jego dłonią.

Skacząc nad krową. Gra mogła się cieszyć przez dwóch lub trzech uczestników. Jeden przedstawiciel zajmuje rolę krowy, kucasz kucarza i innych członków przeskakują nad nim. Gra ma wiele etapów aż do takich; Krowa postąpi stopniowo stojąc przykucając, czyniąc to trudniej dla zworki.

 

Zapraszamy na zakwaterowanie na plaży, przechodząc przez zabawę i przytłaczające plaże i zabawy. Rekreacja w działaniach to nie tylko rozrywka, ale także samodoskonalenie.